Tak og i lige måde:-) Skylder dig en tak for svampe-inspirationen i dit sidste indslag! Kan desværre ikke hækle men save i træ kan jeg!! Så er nu igang med svampe i alle mulige farver;-)Knus fra mig:-)
Så flott bilde ute fra hagen og terrassen. Husene på gården deres er lekre, svarte med hvitt rundt vinduene. Flott, synes jeg. Lekre sopper i innlegget under. Slike er jo så søte å ha til pynt til jul. :)
Hej Betina Også en rigtig od weekend til dig også! Nu er vi lige ved at være færdige med vores tilbygning, så kommer der lige nogle billeder på bloggen. Håber i nyder ferien og hinanden. Mange efterårs hilsner fra Louise:-)
Rigtig god weekend til dig også...:-o)
SvarSletHej fra Lisbeth
Tak og i lige måde:-)
SvarSletSkylder dig en tak for svampe-inspirationen i dit sidste indslag! Kan desværre ikke hækle men save i træ kan jeg!! Så er nu igang med svampe i alle mulige farver;-)Knus fra mig:-)
Super fantastisk flot terrasse og have.
SvarSletGod weekend
Knus MARIANNE
Så flott bilde ute fra hagen og terrassen. Husene på gården deres er lekre, svarte med hvitt rundt vinduene. Flott, synes jeg. Lekre sopper i innlegget under. Slike er jo så søte å ha til pynt til jul. :)
SvarSletHej Betina
SvarSletOgså en rigtig od weekend til dig også!
Nu er vi lige ved at være færdige med vores tilbygning, så kommer der lige nogle billeder på bloggen.
Håber i nyder ferien og hinanden.
Mange efterårs hilsner fra Louise:-)